JM Studio Architektoniczne

Wnętrze INTOP OFFICE

Projekt wnętrza biuro 1000 m2 INTOP OFFICE

Powierzchnia ok. 1000 m2

Spersonalizowana siedziba firmy Intop Warszawa zajmującej się budownictwem inżynieryjnym będąca jej wizytówką.
Projekt architektoniczny powstał równocześnie z projektem wnętrz i razem tworzą nierozerwalną całość
Wnętrze budynku jest uzupełnieniem i kontynuacją architektury.
Każde piętro ma swoją inną funkcję i zaprojektowane jest inaczej. Pomieszczenia są wysokie Piwnica to pomieszczenia techniczne i archiwa.
Parter to reprezentacja. Duża recepcja oraz dwie sale konferencyjne z zapleczem (szatnia + mini kuchnia) do których przechodzi się wzdłuż szklanej ściany wielofunkcyjnej otwartej przestrzeni biurowej. 1 piętro to dział przygotowania kontraktów , księgowość oraz kantyna
2 piętro to gabinety prezesa i głównych dyrektorów.
Elementami spinającymi wnętrza są żebrowane betonowe sufity, betonowe podłogi i ściany oraz szklane ściany i drzwi.
Dzięki dużym przeszkleniom zewnętrznym i wewnętrznym całe wnętrze jest zalane światłem dziennym . Oświetlenie sztuczne potrzebne jest jedynie po zmierzchu, czyli poza godzinami pracy biura. Przenikająca się przestrzeń powoduje powstanie łączności i więzi pomiędzy wszystkimi pracownikami przy jednoczesnym zachowaniu spokoju potrzebnego do pracy. Wszystkie instalacje zostały precyzyjnie ukryte. Dzięki temu można było wyeksponować całą betonową konstrukcję wewnątrz budynku.Stonowana kolorystyka  urozmaicona jest akcentami w postaci wielkoformatowych  zdjęć, które są integralną częścią wnętrza Biurowiec jest w pełni inteligentny, łatwy w zarządzaniu (nawet na odległość).
Niemal wszystkie meble i detale (nawet winda) zaprojektowane zostały indywidualnie i są integralną częścią wnętrza.
.